Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи Eskaro Group AB
Eskaro Group AB

Поради

502
Фарбування фасадів

Уникати нанесення фарби на нагріті сонцем поверхні фасадів, при високій (вище 30°С) температури повітря, а також під час дощу і туману без застосування спеціальних плівкових огорож, що обмежують атмосферні впливи. Нові бетонні конструкції, знову оштукатурені поверхні перед фарбуванням рекомендуємо витримати один опалювальний сезон. При використанні для ремонту фасаду цементних і цементно-вапняних розчинів відремонтовану поверхню треба витримати  перед фарбуванням не менше 1– 2 місяців.

Як вибрати валик

Для фарбування стіни вибирайте якісний валик з середньою довжиною ворсу (під час перерви в роботі кладіть валик в поліетиленовий пакет).

Фарбування цоколів

Цоколь - це нижній пояс фасаду, який захищає фасад від механічних пошкоджень і забруднень. Цоколь повинен бути виконаний з довговічних матеріалів, які прикрашають фасад і служать надійним бар'єром для вологи. Для того щоб цоколь міг повною мірою забезпечити захист фасаду від забруднення через краплі дощу, що відскакують від землі, його висота має бути не менше 20 см.

Малярська стрічка

Видаляйте малярську стрічку відразу ж після закінчення малярних робіт, не чекаючи висихання фарби.

Ступінь блиску

Чим більше ступінь блиску фарби, тим вище показники зносостійкості - легкість видалення забруднень, відсутність слідів на пофарбованій поверхні від багаторазового вологого прибирання.

Як наносити другий шар фарби

Другий шар фарби наносити тільки після повного висихання першого: пофарбована поверхня повинна бути рівномірною за кольором і не прилипати.

Гарячі радіатори

Не фарбуйте гарячі радіатори  опалення водорозчинними емалями!

%%