Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи Eskaro Group AB
Eskaro Group AB

Поради

618
Обробка лазень і саун

Перед експлуатацією нової лазні нагрійте її, а потім добре провітріть. Традиційно кращою деревиною для обробки парних і виготовлення полків в лазні або сауні була деревина листяних порід дерев, таких як, наприклад, осика, липа. Вона не виділяє смоли і має низьку теплопровідність (низька нагрівність при високих температурах). У мийній часто використовуються вагонка, терасна дошка, шпунт з модрини. Унікальне для виготовлення полків для лазні або сауни дерево - червоний канадський західний кедр (туя гігантська) - має дивовижні властивості антисептика і резонатора тепла.

Обробка льняною оліфою

Після декоративно-захисного просочування дерев'яних виробів (творчі рішення hand-made) добре висушіть їх протягом декількох діб, потім ретельно відполіруйте фетровою тканиною до блиску.

Дерев'яні фасади

Довгий звис покрівлі (40-60 см) захищає фасад від опадів. Необхідно стежити за справністю водостічних жолобів і труб.

Висота цоколя повинна бути не менше 50 см, а укіс між цоколем і фасадною частиною повинен бути виконаний під правильним кутом (мінімум 150) для швидкого стікання води. Елементи обшивки розташовуйте так, щоб в місця їх з'єднання не могла потрапити вода. У зовнішній обшивці повинні бути передбачені вентиляційні отвори. Для захисту зовнішньої обшивки від вологості, проникаючої зсередини будівлі, необхідно залишити порожній простір між обшивкою і стіною.
Як обробляти деревину

Під час роботи з тонованими лаками і деревозахисними сумішамі необхідно їх ретельно перемішувати, щоб вийшло однорідне за кольором покриття, оскільки пігментна частину (більш важка) осідає на дно банки.

Обробка торців

Торцеві кінці дощок обробляють з особливою ретельністю, щоб уникнути проникнення через них вологи в дерево.

Фарбування деревини

Під час роботи з кольоровими матеріалами кисть занурюють тільки кінчиками і наносять безперервними розтираючими рухами вздовж волокон дерев'яних поверхонь, щоб уникнути утворення видимих стиків.

%%