Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи Eskaro Group AB
Eskaro Group AB

Поради

502

Рекомендуємо пробне нанесення в малопомітному місці. Насиченість кольору деяких матеріалів під впливом гідрофобізатора може незначно змінитися.

Ґрунтовки-концентрати

Не застосовувати без розбавлення! Високий сухий залишок нерозбавленою ґрунтовки-концентрату створює на поверхні гладку «слизьку» плівку, по якій погано наносяться фарби, поверхня фарбується нерівномірно, з пропусками.

Геополімери

Поверхня бетонної конструкції найбільш схильна до впливу агресивних середовищ і зносу. Її неможливо виготовити без пор, так як в бетоні присутня надлишкова вода. Це є основною причиною усадочних деформацій і утворення мікротріщин і пор. Довговічність конструкції можна значно підвищити, якщо заповнити пори і тріщини кристалічною структурою, хімічно зв'язаною зі стінками пор і капілярів. Структури, що утворюються в порах і мікротріщинах обробленого бетону, аналогічні природним мінералам, і довговічність цих структур порівнянна з довговічністю природних мінералів.

Наливна підлога

Перед пристроєм наливної підлоги очистіть стяжку від всіх забруднень, видаліть з неї неміцний верхній шар (висохле «цементне молочко») і обов'язково зміцніть спеціальною ґрунтовкою.

%%