Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи Eskaro Group AB
Eskaro Group AB

Поради

3117
Фарбування фасадів

Уникати нанесення фарби на нагріті сонцем поверхні фасадів, при високій (вище 30°С) температури повітря, а також під час дощу і туману без застосування спеціальних плівкових огорож, що обмежують атмосферні впливи. Нові бетонні конструкції, знову оштукатурені поверхні перед фарбуванням рекомендуємо витримати один опалювальний сезон. При використанні для ремонту фасаду цементних і цементно-вапняних розчинів відремонтовану поверхню треба витримати  перед фарбуванням не менше 1– 2 місяців.

Ефект мокрого каменю

Для отримання ефекту «мокрого каменю» на помірно вбираючій поверхні достатньо одного шару лаку. Якщо ж поверхня пориста, то необхідно нанести другий шар лаку - за 1-2 години після висихання першого.

Шпаклювання

Якщо на стелі або стінах є іржаві ділянки металу, то їх обов'язково потрібно покрити емаллю. Якщо цього не зробити, то іржа проявиться після шпаклювання.


Важливо перед початком робіт

Для отримання якісного і красивого лакового покриття під час його нанесеннянеобхідно дотримувати абсолютну чистоту в усьому, в тому числі і в одязі. В ідеалі - на ноги необхідно надіти спеціальні одноразові бахіли, а на тіло - одноразовий комбінезон з капюшоном з нетканого матеріалу. Якщо у вашому розпорядженні немає ні того, ні іншого - використовуйте будь-який чистий одяг, з якого не будуть падати нитки, ворсинки і т.п. На голову надягніть шапочку або пов'яжіть косинку (будь волосок, який впав на сирій лак, може зіпсувати всю картину!). Якщо немає бахіл на ноги, лакування паркету проводите в чистих шкарпетках / панчохах або босоніж.

Захист від плісняви

Як уникнути появи цвілі: 1.Налагодити вентиляцію. 2.Встановити меблі з зазором від стін. 3.Проводити ремонт сухими матеріалами. 4.Використовувати ґрунтовки та антисептики.

Екоквітка

«Квітка Європейського Союзу» - символ високої якості і дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Довіряй квітці!

Нанесення штукатурки

Закривати стіну декоративною штукатуркою потрібно знизу вгору. Покриття може наноситися вертикальними, горизонтальними або круговими рухами. І в кожному випадку на поверхні утворюється новий текстурний рисунок.


Обробка лазень і саун

Перед експлуатацією нової лазні нагрійте її, а потім добре провітріть. Традиційно кращою деревиною для обробки парних і виготовлення полків в лазні або сауні була деревина листяних порід дерев, таких як, наприклад, осика, липа. Вона не виділяє смоли і має низьку теплопровідність (низька нагрівність при високих температурах). У мийній часто використовуються вагонка, терасна дошка, шпунт з модрини. Унікальне для виготовлення полків для лазні або сауни дерево - червоний канадський західний кедр (туя гігантська) - має дивовижні властивості антисептика і резонатора тепла.

Склеювання деревини

Деталі з твердих порід дерева рекомендуємо покрити клеєм з обох сторін і витримати під пресом протягом більш тривалого часу  (до 50 хвилин).

%%