Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи Eskaro Group AB
Eskaro Group AB
637

ВРЯТУЙТЕ РЕМОНТ!

Без води немає життя. При достатку вологи все навколо починає зеленіти і цвісти. Але як бути, якщо починає зеленіти стеля у ванній кімнаті, цвітуть покриті цвіллю стіни кухні, а по стінах гаража протікають струмки води?

 

 Чи існують способи уникнути неприємних наслідків підвищеної вологості? Звичайно. Наприклад, можна просто перестати користуватися ванною кімнатою або робити ремонт кожні півроку. Однак є й менш кардинальне рішення. Щоб уникнути зайвих зусиль і додаткових матеріальних витрат, потрібно лише приділити достатню увагу підготовці поверхні перед фінішною обробкою.

 

Головна особливість якісного ремонту полягає в обов'язковому використанні ґрунтовок.

 

Ґрунтовки-вологоізолятори необхідні для:

- посилення зчеплення між шарами лакофарбових матеріалів,

- зменшення витрати наступних шарів ЛФМ,

- поліпшення водостійкості, зносостійкості поверхні,

- захисту основи від шкідливого впливу вологи. Сьогодні в будь-якому магазині, що спеціалізується на продажу лакофарбової продукції можна знайти широкий асортимент ґрунтовок різних виробників. На жаль, серед них є і неякісні продукти, і навіть підробки. Така покупка – це марна трата грошей. Тому при виборі ґрунтовки слід віддавати перевагу продуктам, що добре зарекомендували себе і виробникам, які стежать за якістю своєї продукції на всіх етапах виробничого процесу.

 

Ґрунтовки лінійки Aquastop - найвища якість.

 

Вологоізоляційні  ґрунтовки лінійки  Aquastop ТМ Eskaro виробляються шведським холдингом Eskaro Group AB на новому сучасному лакофарбовому заводі в Одесі і є продукцією найвищої якості. Продукти лінійки Aquastop одні з найбільш популярних серед вологоізолюючих ґрунтовок. Вони давно завоювали визнання споживачів лакофарбової продукції і для багатьох стали синонімом якісної вологоізолюючої ґрунтовки. Компанія Eskaro є єдиним правовласником торгового знаку Aquastop. І ретельно стежить за всіма етапами виробництва. Перевага концентрованих ґрунтовок.

 

Ґрунтовки-концентрати Aquastop в порівнянні з розведеними ґрунтовками (готовими до застосування) мають багато переваг:

 

По-перше, якість продукції.

По-друге, не потрібно платити за воду.

По-третє, можна заощадити на додатковій тарі, етикетці, транспорті та місці зберігання.

По-четверте, концентрат можна розвести саме в тій пропорції, яка необхідна.

 

Ціна розведеної ґрунтовки-концентрату дозволяє істотно скоротити матеріальні витрати, не впливаючи на якість. Купуючи вже готову, розведену ґрунтовку, ви оплачуєте не тільки сам продукт, але і воду, якою він розріджений.

Наприклад, якщо ви купуєте одну 10-ти літрову каністру ґрунтовки-концентрату «1:12», ви отримаєте 130 літрів готової ґрунтовки, а значить, вам не потрібно платити за зайві 12 штук 10-ти літрових  каністр та етикеток для них. При цьому скорочуються  і транспортні витрати. Крім того, місця для зберігання матеріалу потрібно в 13 разів менше.

 Ще одна перевага лінійки ґрунтовок-концентратів Aquastop в тому, що їх можна розвести саме в тій пропорції, яка необхідна. Тобто, для ванної кімнати ви отримаєте більш концентровану ґрунтовку, для більш сухої кухні концентрація буде меншою. А для того, щоб отримати просочувальну ґрунтовку для стін у кімнаті, Aquastop можна розвести у найбільшій пропорції.

І, нарешті, для ґрунтовок-вологоізоляторів Aquastop використовуються якісні спеціальні дисперсії, які дозволяють розводити продукт в досить великих пропорціях з водою, і при цьому не втрачають свої властивості. Вологоізоляція.

 

Поверхня, яка оброблена під час ремонту ґрунтовками Aquastop, запобігає проникненню згубною вологи. Вологим приміщенням слід приділити особливу увагу та при їх оздоблюванні використовувати вологоізолюючі ґрунтовки, що містять біоцидні добавки.

 

Лінійка Aquastop представлена ґрунтовками-концентратами Aquastop Expert (1:12)
Aquastop Expert (1:12)
Aquastop Proffessional (1:10)
 Aquastop Proffessional (1:10)
Aquastop Bio (1:5)
Aquastop Bio (1:5),
Aquastop Facade (1:10) 
Aquastop Facade (1:10),
Aquastop Strong (1:10)
Aquastop Strong (1:10).
Ці продукти є спеціалізованими воднодисперсійними складами, що мають яскраво виражений вологоізолюючий ефект. Aquastop Proffessional, який має властивість лугостійкості, також може бути використаний в якості модифікатора при замішуванні сухих будівельних сумішей на цементній, вапняній та гіпсовій основі. Введення Aquastop Proffessional до складу робочого розчину суміші різко збільшить її адгезію, вологостійкість і міцність, що дозволить істотно збільшити термін експлуатації самого матеріалу та фінішного покриття на ньому. Ви не хочете шкодувати про марно виконану роботу, про втрачений час і викинуті на вітер гроші. Вважаєте сумнівним задоволенням спостерігати за розростанням цвілі на стінах, і вам зовсім не подобається, що зі стелі відвалилася фарба.

Ви цінуєте надійність, якість, зручність і легкість в роботі. Вам допоможе концентрована якість Aquastop. Довірте йому порятунок вашого ремонту!

 

Концентрована якість вологоізоляції від виробника Eskaro Group AB Sweden 

 

%%