Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи Eskaro Group AB
Eskaro Group AB

Новинка! Grover AM1
1055

Шановні відвідувачі! Компанія «Эскаро Колор» рада повідомити про розширення асортименту продукції під ТМ Grover!

З червня 2017 року ми пропонуємо Вашій увазі готовий до застосування Засіб для знищення цвілі, лишайників, мохів і водоростей Grover AM1.


Grover AM1 - ефективний засіб для профілактики і знищення мікрофлори (цвілі, моху, лишайників і водоростей) на пофарбованих, кам'яних, бетонних, керамічних, дерев'яних та інших поверхнях. Застосовується для обробки поверхонь у приміщеннях з підвищеною вологістю: ванних кімнатах, кухнях, пральнях тощо. Засіб також застосовується для обробки зовнішніх стін і віконних рам, цоколів будівель, карнизів, огорож балконів, шиферних та черепичних дахів тощо, а також архітектурних і меморіальних пам'ятників, огорож і плит тощо при догляді і реставрації. Може використовуватися для профілактичної обробки поверхонь перед фарбуванням будь-якими типами лакофарбових матеріалів. Для внутрішніх та зовнішніх робіт. Grover AM1: не містить сполуки ртуті та інших важких металів, не має запаху; не перешкоджає природному диханню поверхонь; добре вбирається у пористу поверхню; не містить органічних розчинників; для внутрішніх і зовнішніх робіт. Витрата: 4-8 м²/л.

Умови придбання Grover AM1 Вам готові повідомити співробітники Департаменту Продажу, координати яких вказані в розділі Де купити нашого сайту.
%%