Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи Eskaro Group AB
Eskaro Group AB

Новинка: Condor HausProff Proffi Pasta
1477

Шановні відвідувачі! Компанія «Ескаро Колор» рада повідомити про розширення асортименту! Ми пропонуємо до Вашої уваги вологостійку акрилову шпаклівку для внутрішніх і зовнішніх робіт Condor HausProff Proffi Pasta.
Condor HausProff Proffi Pasta
Condor HausProff Proffi Pasta - Готова до застосування вологостійка акрилова безусадкова біла шпаклівка. Призначена для суцільного, часткового та шовного шпаклювання. Поверхні для нанесення при внутрішніх роботах: штукатурка, бетон, легкий бетон, цегла, гіпс, ГКЛ, ДВП, ДСП, склополотно тощо. Може використовуватися для шпаклювання мінеральних поверхонь фасадів будівель і споруд: бетону, штукатурки. При внутрішніх роботах з шпаклівки можливе створення нескладної структурної поверхні товщиною до 2 мм. Не містить цемент. Має відмінну адгезію до основи. Легко наноситься і шліфується. Ідеальна для вологих приміщень (ванні кімнати, душові, кухні, підвали, приміщення в басейнах тощо). Утворює гладку вологостійку поверхню - не набухає і не розмокає. Паропроникна.
Умови придбання Condor HausProff Proffi Pasta Вам готові повідомити співробітники Департаменту Продаж, координати яких вказані в розділі Де купити нашого сайту.

 

%%